Školní aktivity

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY ŠKOLNÍCH I MIMOŠKOLNÍCH KROUŽKŮ, TÁBORŮ A SPORTOVNÍCH ODDÍLŮ

INFORMACE K PŘIJÍMACÍM ZKOUŠKÁM PRO ŠKOLNÍ ROK 2022 – 2023

Základní umělecká škola Jana Zacha Čelákovice, další místo poskytovaného vzdělávání Zeleneč

Přijímání uchazečů o vzdělávání se řídí vyhláškou č. 71/2005 Sb. o základním uměleckém vzdělávání.

Přehled nástrojů, které se vyučují v Zelenči:

Hra na klavír                                      Hra na zobcovou flétnu

Hra na příčnou flétnu                        Hra na trubku

Hra na tenor                                       Sólový zpěv

Hra na kytaru                                     Hra na elektrickou kytaru

Hra na basovou kytaru                      Hra na akordeon

Hra na housle                                     Hra na bicí nástroje

Přijímací talentové zkoušky se v Zelenči budou konat ve středu 11. 5. 2022 od 18,30 do 19,30 hodin a v pondělí 16. 5. 2022 od 18,00 do 19,20 hodin v budově ZŠ Zeleneč, Kasalova 454.

K účasti na přijímacích talentových zkouškách je potřeba vyplnit (ve všech položkách) a odeslat elektronickou přihlášku ke studiu na našich webových stránkách zde: ZUŠ Čelákovice – Přijímání žáků (celakovice.cz)

www.zus.celakovice.cz

Ke studiu přijímáme přednostně žáky, kteří k 1. 9. 2022 splňují podmínku věku pro zahájení studia na ZUŠ (6 – 7 let).

Výjimečně je možné přijmout i žáky mladší. V případě volné kapacity školy přijímáme i žáky od 8 let.

Po vyhodnocení přijímacích talentových zkoušek budou jejich výsledky zveřejněny na našich webových stránkách.

Obsah přijímacích talentových zkoušek pro hudební obor:

• zpěv libovolně zvolené písně samostatně
  • zpěv lidové písně s doprovodem klavíru
  • určení rozdílu výšky dvou tónů (vyšší – nižší)
  • vytleskání předvedeného rytmu (ozvěna)

Podrobnější informace o škole najdete na našich webových stránkách www.zus.celakovice.cz

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 326 991 260, 602 827 926 nebo na e-mailu info@zuscelakovice.cz