Adventní výstava a předvánoční setkání se školou

Srdečně Vás v pondělí 18. prosince mezi 16:00 – 17:00 zveme do školy. Na chodbě hlavní budovy budete mít jedinečnou možnost navštívit adventní výstavu výtvarných děl našich největších školních mistrů z různých ročníků. Poznáte tak, jak velké talenty tu máme, a svou účastí jim jistojistě uděláte velkou radost.

Na tuto událost pak rovnou od 17:00 naváže společné adventní setkání u rozsvíceného vánočního stromku u altánku na školním dvorku. Za zvuku koled a písní z hrdel školního sborečku a druháčků ze školní družiny se můžeme společně na chvilku v předvánočním shonu zastavit, popřát si klidné svátky a zahřát se trochou ředitelské švestkovky či zástupcovského punče. Malí i velcí z naší školy se na Vás již teď těší.

Posted in Aktuality Školní rok 2022/2023