Den otevřených dveří 2024

Ještě, než se domácnostmi rozvoní mazance a zasednete k barvení kraslic, pořádá naše škola Den otevřených dveří, tentokrát na téma „Všemi smysly“.

27. března vás tímto srdečně zveme jak mezi 15:00 až 18:00 na odpolední prohlídku prostor školy, jejího vybavení a setkání s vyučujícími i vedením školy, tak na návštěvu jednotlivých vyučovacích hodin během dopoledne, přesněji mezi 8:55 až 11:40. V případě, že chcete navštívit některou z hodin, předem se, prosím, zaregistrujte skrze tento formulář: REGISTRACE JE JIŽ UZAVŘENA

Registrace bude otevřena do úterních 15:00 a je pro nás důležitá, abychom mohli adekvátně reagovat na prostorové možnosti v jednotlivých třídách.

Během odpoledne nás můžete navštívit individuálně, nebo každou půlhodinku organizovaně v rámci komentované prohlídky s průvodci z řad našich žáků.

Ať už se rozhodnete přijít dopoledne, odpoledne, nebo nejlépe pro obé, vstup bude vždy hlavním vchodem z ulice Kasalova.

Těšíme se na vás!

Posted in Aktuality Školní rok 2022/2023