Menu Zavřeno

Báječné odpoledne ve školní družině „u rybníka“

 

 

 

První červnový den slaví svůj svátek všechny děti. I my „u rybníka“ jsme ho oslavili radostí a skotačením. Na zahradě jsme si prošli malou stezku bosých nohou, přenášeli jsme vodu v kelímkách na natažené dlani, na lžičce umístěné v puse s položeným korálkem jsme absolvovali  slalom, kráčeli na chůdách, trefovali jsme se malým míčkem do koše či si pořádně zaskákali v pytlích. Samozřejmě nechyběla ani točená zmrzlina ze stánku na hlavní ulici, kam jsme si pro ní došli. Byla výborná – vanilková a rybízová. Na závěr nás čekaly nějaké maličkosti jako odměny za skvěle zvládnuté disciplíny. Prostě jsme prožili skvělé odpoledne plné sluníčka, her i zábavy. Děti byly opravdu moc šikovné a spokojené.

Za ŠD D. Chudková

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022, Mimoškolní aktivity