Informace k prezenční výuce – aktualizované údaje – kdo, kdy, kam v pondělí

Informace k prezenční výuce na 1. stupni od 25.5.2020
Kdy a kam mám přijít : naleznete v tabulce UČEBNY – VSTUP DO ŠKOLY
Kdy budu odcházet :
A) Žáci, kteří půjdou na odpolední blok – platí přibližný čas, který napsali do přihlášky. Přesný čas se dozví od pedagoga ( tak, aby se nesetkali žáci různých skupin).Odchází vždy z budovy, do které ráno přišli.
B) Žáci, kteří jdou na oběd – k času v tabulce OBĚDY A ODCHODY přičtěte cca 10 minut
C) Žáci, kteří jdou domů na oběd – v intervalu čas oběda – +10 minut.
S kým a ke komu budu chodit do skupiny:
Seznamy skupin už vyučující s rodiči konzultovali. Jsou hotové, příslušní pedagogové je pošlou během tohoto týdne spolu s konkrétními rozvrhy na e-mail, nebo dají na iškolu.
Co si mám vzít s sebou :
– ráno všichni přijdeme v roušce, s sebou budete mít v sáčku druhou roušku
– psací potřeby
– „univerzální sešit“, nebo sešity na český jazyk, matematiku, angličtinu
– svačinu
– přezuvky ( pokud jste nechali ve škole, čekají na vás v šatně)
– navíc pomůcky, které vám vaši pedagogové napíší
Co se stane, když nestihnu svůj čas nástupu
Počkáš mimo prostor před školou než odejdou všichni do školy a půjdeš se službou u dveří jako poslední

Pro ty, kdo zůstanou na distanční výuce

Pro vás se zřejmě změní časy meetingů, vyučující dají vědět. Jinak budeme pokračovat na GC a souběžně s vašimi kamarády se budeme učit stejnou látku.
Vchood A1 – hlavní vchod, A2 – boční vchod (ze zahrady), B – Kasalova 467, C – za úřadem, D – Mstětická , MŠ – Školní
VCHOD a2
VCHOD B