Menu Zavřeno

Adventní jarmark je bohužel zrušen

Vážení rodiče, milé děti,

bohužel jsme kvůli aktuálně platným opatřením nuceni zrušit sobotní Adventní jarmark. Naší snahu bylo i v této náročné době udržet dětem ostrůvek pozitivní naděje a podpořit nadšení a úsilí, se kterým se spolu se svými učiteli na jarmark chystali. Bohužel za současných podmínek už to zrealizovat nepůjde. Děti ale své výtvory nedělaly nadarmo, s tím bych se smířit neuměl. Abychom alespoň částečně naplnili jejich očekávání, Vánoční stromek jim rozsvítíme v pondělí na terase školy, budou si jej moci svými výtvory dozdobit a jarmark uspořádáme na hlavní chodbě školy tak, aby si děti samy mohly výtvory svých kamarádů (nebo i samozřejmě své) za symbolické ceny nakoupit a třeba je někomu darovat pod stromečkem. Stejnou formou proběhne o něco později i avizovaný bazar hraček, knih a her. Konkrétní termíny s tím spojené vám včas oznámíme.

Děkujeme, že s námi veškeré dění prožíváte. Mou snahou je i prostřednictvím takovýchto akcí propojit školu, nás učitele a Vás rodiče a veřejnost. Věřím, že se opět společně setkáme na jiné akci v klidnější době. Rozhodně se tímto nesmíme nechat odradit.

Přeji hlavně zdraví Vám i Vašim rodinám! A i přes všechna opatření současná i budoucí přeji klidný začátek adventu.

 

S přátelským pozdravem,

 

Mgr. Jiří Ptáčník

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022