Menu Zavřeno

Žáci naší školy uklízeli svou obec

Jak už jsme vás v září informovali, naši žáci a jejich vyučující, pod patronací paní učitelky Myrdaczové a pana učitele Suchého, přijali výzvu v rámci letošní celorepublikové akce Ukliďme Česko. Od polovině září až do poloviny října vyráželi do předem vybraných lokalit obce a sbírali odpadky, které po sobě jiní „zapomněli“ uklidit. Byla to letošní úplně první organizovaná akce zelenečského školního parlamentu. Od prvňáčků až po ostřílené deváťáky, ze severu na jih a od východu k západu, sbírali, co našli a vše zabalili do pytlů. Z předem určených míst pak odpadky svezli chlapi z technických služeb.

Ač je tato iniciativa potřebná a následováníhodná a všem za ni upřímně děkujeme, dejme si společný závazek – udělejme každý za sebe maximum, aby v příštích ročnících měli nejen naše děti stále méně a méně co sbírat!

 

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022