Malý festival volného času

Dovolte nám Vás pozvat na Malý festival volného času, který se uskuteční již tento čtvrtek od 17:00 do 19:00. Ve spolupráci s obecními koordinátorkami se nám povedlo narychlo uspořádat „malotrh“ externích kroužků a mimoškolních aktivit, které je možné v prostorách naší školy či malé tělocvičny ve Školní ulici navštěvovat. Akci pořádáme trochu narychlo, ale snažíme se operativně vycházet vstříc Vašim požadavkům i požadavkům organizátorů na prostor pro prezentaci své práce. Věřím, že pokud se nám první ročník povede, bude toto ta pravá cesta, jak si děti budou moci vybrat podle svých priorit, a může vzniknout moc pěkná tradice.

Budeme tedy rádi, když si ve čtvrtek v podvečer najdete čas, a spolu s dětmi se přijdete podívat a vyzkoušet si vzorové lekce. A to i pokud již máte kroužky letos vybrány – třeba pro inspiraci na příští rok.

minifestival_A4
Posted in Aktuality Školní rok 2022/2023