Co děláme, když nechodíme do školy?

Vyučování online

Pokoušíme se o online akce:

V lednu (1. a 2.1.2021) se 4 třídy (4.B, 5.A,B a D) zúčastnily akce pod názvem Zpráva na ISS.

Žáci během 2 hodinového online  kurzu naprogramovali a poslali krátký vzkaz kosmonautům na Mezinárodní vesmírnou stanici.

Všichni úspěšní žáci během března obdrží certifikát o úspěšném odeslání vzkazu s informací, kde se během odvysílání jejich zprávy stanice ISS přesně nacházela na oběžné dráze zeměkoule.

Mgr. Eva Kotlánová

S naší 3.C jsme navštívili divadelní představení!

Jak se nám to povedlo?
Po domluvě na třídní schůzce nám paní učitelka objednala on line představení Divadla v Dlouhé Kvak a Žbluňk jsou kamarádi.
Představení vzniklo na motivy stejnojmenné dětské knížky Arnolda Lobela.
Jedná se o úsměvné příběhy dvou kamarádů: zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka.
Hra o přátelství se nám moc líbila, ale stejně se už moc těšíme, až pojedeme do divadla „naživo“.

Za třídu 3.C zapsala třídní učitelka Naděžda Černá