Menu Zavřeno

Tvořivá soutěž – „ROUŠKA“ – VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

A je to tady!!!!

V pátek 18.12. proběhlo vyhlášení tvořivé soutěže – „ROUŠKA“, pořádané Školním parlamentem. Všech 24 soutěžících, kteří se dostali do finále, bylo oceněno malou pozorností a 3 v hlasování nejúspěšnější tvůrci obdrželi diplom s cenou. Sčítání hlasů z hlasování bylo velice napínavé. Rozdíly v počtu hlasů mezi 1. a 2. místem byly minimální. 

A jak to dopadlo?

1. místo – Košatka Jan (6.B)

2. místo – Myrdaczová Anna (3.C)

3. místo – Holá Dominika (4.C)

GRATULUJEME !!!

            

         

     

                             

____________________________________

____________________________________

 

V pátek 18.12. vyhlásí koordinátoři školního parlamentu (M.Myrdaczová, A.Suchý) výsledky hlasování o nejpovedenější roušku. Do soutěže se přihlásilo 24 soutěžících. Jejich díla jsou vystavena na hlavní chodbě školy. Díky aktuální situaci (covid-19), nahradili v hlasování o nejpovedenější roušku, členy školního parlamentu,  učitelé.

Všichni jsme zvědaví, kdo dostane nejvíce hlasů. Konkurence je veliká :-).

 

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022, Školní parlament