Menu Zavřeno

Prvňáčci si užili společnou noc ve škole

Škola není jen učení. Škola, to jsou i společné zážitky. A pro své prvňáčky z 1.A si jejich paní učitelka Jirešová se svým manželem a paní vychovatelkou Horkou nedávno jeden takový přichystali – strávili společně páteční noc ve škole a v sobotu vyrazili za pohádkou. Paní učitelka třídní nám o tom řekla: „První a doufáme, že ne na dlouho poslední akci, jsme si užili s dětmi z 1.A. S paní vychovatelkou jsme s našimi broučky poprvé přespali ve škole, zatančili si na diskotéce ve třídě, dali jsme si pizzu a pohádku na dobrou noc (Tajemství staré bambitky, děti už se těší na druhý díl do kina). Druhý den ráno paní vychovatelku vystřídal pan učitel a jelo se na výstavu skřítků a na prohlídku zámku. Výborně jsme poobědvali v restauraci, děti si ještě trochu pohrály ve škole i venku a už se těšily zas domů na maminky a na tatínky.“

 

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022