Máte problém s OFFICE 365?

Naše škola má pro všechny své žáky zakoupený OFFICE.

Pokud nemáte na svém PC či ntb k dispozici programy pro práci v Excelu, Wordu či PowerPointu můžete využít online Office365 (viz. níže)

Office365 (online verze kancelářských aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook apod.)

S žáky jsme již ve škole založili účet u office.com , čímž získali přístup k online verzím kancelářského balíku office365.

Office365 je pro Vás dostupný (ve Vaší akademické-školní licenci) přes webové rozhraní (tedy přes prohlížeče: Explorer, Edge, Mozila-FireFox, Chrom, a jiné) na adrese:

www.office.com

Takže pro jeho využívání zbývá jen přihlásit se do Office365 přihlašovacími údaji:

celým e-mailem (např. jan.hejnic@zszelenec.cz ) a Vaším HESLEM (to musí děti znát, je stejné, jakým se hlásí do školních PC)

Viz. Další návod:

Jak do office365

Zde si můžete vybrat program (ukládání probíhá automaticky na onedrive – to je ten modrý mráček)