Menu Zavřeno

První ročník Logické olympiády

Tento rok se žáci naší školy poprvé zúčastnili Logické olympiády. Tato soutěž, pořádaná Mensou České republiky, je založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Logická olympiáda je svým pojetím soutěží unikátní, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Za naši školu se pod patronací paní učitelky Laníkové zúčastnilo celkem 57 žáků, z toho 14 žáků z druhého stupně a 43 žáků z prvního stupně. Děti byly moc šikovné, a i když tento rok nikdo do krajského kola nepostoupil, příliš vzdáleno nám nezůstalo. A proto se už nyní můžeme těšit na další ročník, kde opět zabojujeme! 😊

Děkujeme všem účastníkům!

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022