Menu Zavřeno

VELIKONOČNÍ BOJOVKA DĚTÍ OD RYBNÍKA

V předvelikonočním týdnu jsme pro děti z prvních tříd připravily velikonoční bojovku. U 10ti památných zelenečských stromů jsme připevnily různé úkoly, kvízy, hádanky či křížovku. Děti společně s rodiči celou poměrně dlouhou trasu prošly a úkoly vzorně splnily. Musíme všechny dětičky opravdu pochválit, jsou to šikulky! Na Velký pátek si děti přišly na školní zahradu pro odměny. Nejdříve si našly na zahradě ukrytého čokoládového zajíčka, potom si ozdobily květináček s osením a vybraly voskem malované vařené vajíčko a sladký jidáš. Dle ohlasů dětí i rodičů se akce líbila a zabavila je v tomto nelehkém čase. I my jsme si to užily a rády zase viděly děti i rodiče!

Dana a Jana, vychovatelky

Posted in Archiv Školní rok 2021/2022, školní družina